Wiadomości z Indonezji / Od dzisiejszego poranka nie lata Mandala Airlines.

 

Jak poinformował zarząd spółki PT Mandala Airlines, dzisiaj o godzinie 6tej rano wstrzymuje (do odwołania) swoje loty zasłużony przewoźnik indonezyjski Mandala.

Tanie Latanie jak widać nie zawsze służy przewoźnikom.Na zorganizowanej wczoraj w Dżakarcie konferencji prasowej, dyrektor linii lotniczych Mandala Airlines poinformował o zawieszeniu z dniem dzisiejszym lotów liniowych tego budżetowego przewoźnika.

Zakończenie obsługiwanych do tej pory lotów nastąpiło dzisiaj rano czasu stołecznego (WIB).

Decyzja taka jest następstwem problemów finansowych z jakimi boryka się od dłuższego czasu firma PT Mandala Airlines.

Zdaniem prezesa, podjęty krok jest optymalnym wyjściem dla jego Firmy, gdyż tylko tymczasowe wstrzymanie obsługi lotów pasażerskich, pozwoli zarządowi lepiej skoncentrować się na restrukturyzacji spółki.

O swoich posunięciach linie lotnicze poinformowały klientów na stronie internetowej www.madalaair.com

Pasażerowi którzy zakupili wcześniej bilety mogą za pośrednictwem podanego tej na stronie formularza wystąpić o zwrot swoich kosztów.

Zaleca się również by nie czekając na ewentualne „szybkie rozwiązania” skorzystać przy planowaniu podróży, już teraz z innych alternatywnych połączeń.

Za powstałe niedogodności „Mandala Team” oczywiście PrzepraszaJ

Czy jest to faktycznie krok mający zrestrukturyzować linie lotnicze czy po prostu bankructwo PT Mandala Airlines okaże się już w najbliższych miesiącach.

 

 

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*