Wiadomości Indonezja / Sulawesi – Pare Pare : Tajemnicze gwoździe w … dziewczynce!

 

Mistyczna historia maiła miejsce w miejscowości Pare Pare na Celebesie. Lekarze zlokalizowali w ciele 3 letniej dziewczynki 10 centymetrowe gwoździe nieznanego pochodzenia.Do niewytłumaczalnego zdarzenia, rodem z programu „nie do wiary” doszło w szpitalu miejskim w Pare Pare. W tamtejszej izbie przyjęć matka zarejestrowała trzyletnią dziewczynkę, która uskarżała się na wyczuwalne „ciała obce” w obu nogach.

Zdjęcie rentgenowskie wywołało szok w kręgach medycznych oraz mediach całej Indonezji. Okazało się, iż w nogach dziewczynki znajduje się 25 żelaznych gwoździ o długości 10 centymetrów każdy. Mistyka tego przypadku polega na fakcie, iż gwoździe znalazły się … w dziewczynce bez jakichkolwiek okaleczeń zewnętrznych oraz racjonalnych wytłumaczeń.

Lekarze szacują, iż dziewczynka żyła z nimi co najmniej pół roku. Matka dziewczynki powiedziała mediom iż córka nigdy nie narzekała na ból a jedynie wyczuwalna obecność „ciał obcych” w nogach dziecka skłoniła ja do odwiedzin w szpitalu.

Dziecko pomyślnie przeszło już operację usunięcia tajemniczych gwoździ.

Pytanie skąd się tam wzięły i jak rozumieć ten niezrozumiały „wybryk natury” pozostanie najprawdopodobniej bez odpowiedzi.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*