Wiadomości / Indonezja / Seryjny Morderca Ryan Zmienia Stan

 

Verry Idham Henyansyah znany bardziej jako Ryan szykuje się w nadchodzący poniedziałek na swój własny ślub.Nie było by w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, że Ryan to seryjny morderca, skazany prawomocnym wyrokiem sądu na karę śmierci, oczekujący na wykonanie wyroku w celi więzienia Kesambi w Cirebon na Jawie.

Przyszły pan młody został postawiony w stan oskarżenia w roku 2008, po tym jak zamordował mężczyznę zalecającego się do jego – CHŁOPAKA, ponieważ Ryan jest zadeklarowanym gejem.

Podczas postępowania sądowego oskarżony Verry I.H. zeznał wstrząsające fakty, mianowicie iż zamordował wcześniej 10 innych osób.

Na procesie sądowym oświadczył między innymi, iż ćwiartował swoje ofiary w celu łatwiejszego pozbywania się ich i zacierania dowodów zbrodni.

W czasie przebywania w areszcie w Dżakarcie, poznał Eny, kobietę pochodzenia chińskiego odbywającą  karę więzienia za handel narkotykami.

Jak przyznał w wywiadzie udzielonym „Jakarta Globe”  skazaniec Ryan, mimo iż jest gejem i zdaje sobie sprawę jak ciężko będzie mu uszczęśliwić swoją wybrankę, wierzy że mogą być szczęśliwi, a nadzieje swoją powierza tylko Bogu.

Podobno rodzice obojga nowożeńców pobłogosławili młodej parze i nic nie stoi na przeszkodzie do zawarcia małżeństwa w jawajskim zakładzie karnym, w którym przebywa skazany.

Panna młoda od kilku miesięcy jest już na wolności a jedną z pierwszych osób, które odwiedziła była matka Rayana, którą przyszła synowa poprosiła o rękę syna.

Jak wielokrotnie podkreślał masowy morderca V.I.H. alias Ryan, matka jest niezmiernie szczęśliwa, że jej syn będąc gejem poślubi kobietę.

Nowożeńcy wierzą, iż po ceremonii ślubnej uda im się uzyskać akt łaski kasujący wykonanie wyroku śmierci na panu młodym.

 

Za blogiem: https://indonezja.bloog.pl

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*