Wiadomości Indonezja / Jawa – Dżakarta : Prezydent Indonezji czuje się dobrze.

 

Podczas konferencji prasowej prezydent Susilo Bambang Yudhoyono sam zdementował plotki o rzekomym udarze mózgu jaki miał przejść w miniony długi weekend.Na początku tygodnia Indonezję obiegła plotka o udarze mózgu jaki maił rzekomo przejść urzędujący Prezydent Republiki : Susilo Bambang Yudhoyono.

Wszyscy zatroskani oraz biorący pod uwagę taką możliwość mogli się jednak wkrótce przekonać, iż informacje o złym zdrowiu prezydenta są tylko klasyczna plotką medialną.

Yudhoyono wystąpił przed kamerami czym automatycznie rozwiał wszelki wątpliwości.

Prezydent nie omieszkał jednak między innymi podejmowanymi w wystąpieniu tematami poinformować iż „Dzięki Bogu jest zdrowy i czuje się dobrze”.

Jego brak w Mass Mediach brał się głównie i wyłącznie z długiego weekendu wynikającemu z zakończonych świąt.

Najprawdopodobniej zeszłotygodniowe badania kontrolne jakim poddaje się co jakiś czas Prezydent Indonezji wywołały spekulacje oraz „czarne plotki” na temat zdrowia przywódcy państwa.

Zapewne wszyscy podchwytujący je i snujący weekendowe domysły, przywoływali pamięć skróconej z powodu dolegliwości wizyty SBY na Sulawesi czy chorobę Prezydenta podczas wyczerpującej kampanii reelekcyjnej w 2009 roku.

Swoją droga tempo pracy polityków jest tak szalone i wyczerpujące iż powaliło by słonia choć te jak wiadomo polityką (z przyczyn zdrowotnych) się nie parają.

 


 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*