Wiadomości Indonezja / Jawa – Dżakarta : Prezydent Indonezji czuje się dobrze.

 

Podczas konferencji prasowej prezydent Susilo Bambang Yudhoyono sam zdementował plotki o rzekomym udarze mózgu jaki miał przejść w miniony długi weekend.Na początku tygodnia Indonezję obiegła plotka o udarze mózgu jaki maił rzekomo przejść urzędujący Prezydent Republiki : Susilo Bambang Yudhoyono.

Wszyscy zatroskani oraz biorący pod uwagę taką możliwość mogli się jednak wkrótce przekonać, iż informacje o złym zdrowiu prezydenta są tylko klasyczna plotką medialną.

Yudhoyono wystąpił przed kamerami czym automatycznie rozwiał wszelki wątpliwości.

Prezydent nie omieszkał jednak między innymi podejmowanymi w wystąpieniu tematami poinformować iż „Dzięki Bogu jest zdrowy i czuje się dobrze”.

Jego brak w Mass Mediach brał się głównie i wyłącznie z długiego weekendu wynikającemu z zakończonych świąt.

Najprawdopodobniej zeszłotygodniowe badania kontrolne jakim poddaje się co jakiś czas Prezydent Indonezji wywołały spekulacje oraz „czarne plotki” na temat zdrowia przywódcy państwa.

Zapewne wszyscy podchwytujący je i snujący weekendowe domysły, przywoływali pamięć skróconej z powodu dolegliwości wizyty SBY na Sulawesi czy chorobę Prezydenta podczas wyczerpującej kampanii reelekcyjnej w 2009 roku.

Swoją droga tempo pracy polityków jest tak szalone i wyczerpujące iż powaliło by słonia choć te jak wiadomo polityką (z przyczyn zdrowotnych) się nie parają.

 


 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*