Wiadomości Indonezja / Jawa – Bekasi : Smutna tajemnica małżeńska po Jawajsku.

 

Do niezmiernie smutnej konkluzji doszedł po 6 miesiącach małżeństwa 32 letni Muhammad Umar z Bekasi koło Dżakarty. Ukochana żona okazała się ku rozpaczy mężczyzny … mężem.Dzisiaj przypowieść o nieszczęśliwym Muhammadzie z Bekasi niedaleko Dżakarty, który „naciskany” przez sąsiadów postanowił sprawdzić płeć pięknej Fransiski.

Piękna Fransiska zaś w konsekwencji okazała się być zwykłym Franciszkiem (Rahmatem) a zrozpaczony Muhammad musiał pogodzić się z faktem, iż od ponad pół roku za żonę miał „męża”.

A wszystko zaczęło się od nowoczesnej miłości w sieci. Na popularnym portalu Facebook jednooki Muhammad wypatrzył swoją przyszłą małżonkę i nowy związek szybko nabrał tempa i rumieńców.

Badająca przypadek fałszerstwa jakiego dopuścił(a) się Fransiska–Rahmat, policja z Bekasi właśnie wadzie wzroku pana M. przypisuje tę katastrofalna pomyłkę.

Pan młody przyznała, iż w czasie sześciu miesięcy pożycia małżeńskiego nie miał okazji przyjrzeć się żonie w stroju Ewy.

Dziwiło go to i owszem lecz nie rozpaczał, nawet gdy w momentach stricte intymnych żona nie zdejmowała tradycyjnego muzułmańskiego ubioru niewieściego Dżilbabu (jilbab).

Również tak zwane obowiązki małżeńskie pani Fransiska wypełniała obsługując męża (sic) od tyłu, wymawiając się problemami żołądkowymi lub po prostu klasyczna miesiączką.

W obronie honoru Muhammada stanęli jednak sąsiedzi, których od samego początku niepokoiło męskie zachowanie kobiety.

Zalecili przyjacielowi wysłanie żony do pobliskiej kliniki w celu przebadania przez lekarzy.

Jak się później okazało zaświadczenie lekarskie uspokajające Muhammada zostało przez Fransiske podrobione.

Chcąc uwiarygodnić słabą płeć oraz rację przebiegła Fransiska inicjowała spotkania ze swoimi rodzicami, którzy byli jak wykazało wstępne dochodzenie wynajętymi za 20 dolarów teściami słupami.

W akcie desperacji zacni sąsiedzi zdecydowali się na rozwiązanie ostateczne. Dopadli podejrzaną i po krótkiej szamotaninie wyszło przysłowiowe szydło z worka.

Okazuje się że funkcjonujący od wielu lat oraz w wielu kulturach wątek podszywania się pod płeć przeciwną dotarł również do Indonezji.

Ciekawe co by na to powiedział Stanisław Bareja, Wojciech Pokora lub może nawet sama Marlin Monroe?

 


 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*