Wiadomości Indonezja / Archipelag : Makaron IndoMie podbija świat.

 

INDO – nezyjski makaron – MIE rusza na podbój Europy i Świata. W promocję kultowego makaronu zaangażowano angielskiego przedstawiciela londyńskiej sceny hiphopowej J2O.Dzisiaj słów kilka o kultowym makaronie z Archipelagu czyli IndoMie.

Kto był gościem w jakimkolwiek zakamarku, jakiejkolwiek z wysp Indonezji, miał z pewnością okazję zetknąć się z indonezyjskim makaronem, który obok ryżu jest podstawą diety mieszkańców Republiki.

Kto zaś zna Indonezję jedynie medialnie niech wie, iż makaron i ryż to nie tylko strawa dnia powszedniego, to po prostu element kultury kulinarnej a może i życie.

Indonezyjski rynek makaronu zdominowany zaś został przez markę IndoMie bez której wyrobów wielu Indonezyjczyków nie wyobraża sobie stawianego na stole co dnia talerza.

Makarony IndoMie produkowane są w różnych wariacjach smakowych co czyni je dobrem bez mała narodowym. Soto Betawi z Dżakarty, Kurczak kary Medan z Sumatry, Coto Makassar z Celebesu to tylko niektóre z bogatego wachlarza makaroniastej oferty.

MIE czyli po prostu Makaron z INDOnezji podbija też coraz więcej rynków zagranicznych. Do tej pory były to kraje azjatyckie i arabskie, ale jak widać z działań marketingowych koncernu IndoMie puka już do świata bram.

I o tym jest prezentowany dzisiaj klip londyńskiego rapera Jesse Two Ocean ( J2O ), którego piosenka promuje w Anglii i nie tylko makarony z największego Archipelagu świata.

Miłego odbioru 🙂

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*