Certyfikat Halal na wszystko

Absurdy prawne proponowane przez twardogłowych islamistów w Indonezji osiągają swoje kolejne szczyty. Zwolennicy bezkompromisowej polityki wyznaniowej, zmierzającej (niestety) małymi krokami w kierunku indonezyjskiego szariatu, podnoszą głowy coraz wyżej i coraz głośniej domagają się rozwiązań ograniczających szeroko rozumianą „wolność”, narzucających jedyny słuszny (ich) punkt widzenia. Więcej »

Archipelag Znikających Wysp

Miło nam podzielić się z Wami wiadomością, iż od dzisiaj w księgarniach Empik oraz wszystkich innych dobrych księgarniach na terenie Polski można już nabyć książkę „Archipelag Znikających Wysp”. Książkę napisali Piotr Śmieszek i Sergiusz Prokurat a wydało wydawnictwo Bezdroża, którego miłośnikom przygód przedstawiać chyba nie trzeba. Więcej »

Nowy Przewodnik wydawnictwa Bezdroża

W dniu dzisiejszym na polskim rynku wydawniczym pojawia się nowy Przewodnik, obejmujący swoją treścią najbardziej popularną część wielkiego Archipelagu wysp Indonezji. Więcej »

Nowy indonezyjski nabytek gdańskiej Lechii.

Trzy dni temu Lechia Gdańsk oficjalnie potwierdziła podpisanie kontraktu z pierwszym w historii indonezyjskim piłkarzem, młodym zawodnikiem z Sumatry, który zagra w polskiej ekstraklasie. Więcej »

Trudne warunki na morzu balijskim

Z okazji obchodów 100-lecia niepodległości, polscy artyści rozjechali się po całym świecie by promować nasz kraj, jak globus długi i szeroki. Więcej »

 

Wiadomości Indonezja / Jakarta – Bandung – Yogyakarta – Bali : Polski Jazz na archipelagu

Ambasada RP w Dżakarcie zaprasza na występy Grzegorz Karnas Formula w Indonezji w terminie 6 -12 grudnia. Przyjazd grupy został zorganizowany we współpracy z Ambasadą Polską w Dżakarcie.

Jest to realizacja projektu Jazz Po Polsku, promującego polskich artystów za granicą. Więcej informacji o organizowanych trasach koncertowych można znaleźć na stronie internetowej: www.jazzpopolsku.pl

Grzegorz Karnas Formula na całej trasie wystąpi w składzie:

  1. Grzegorz Karnas / vocal,
  2. Sri Hanuraga / piano
  3. Alan Wykpisz / double bass,
  4. Grzegorz Masłowski / drums.

– 7 grudnia 2017 r. – Warsztaty o godz. 15.00 w Institut Musik Daya Indonesia / Jalan Kemang Timur Raya no. 89 C, Jakarta Selatan, Jakarta,

– 7 grudnia 2017 r. – Jam Session o  godz. 20.30 w Yesterday Backyard,

Jl. Pangeran Antasari No. 36, Puri Sakti Buntu I, Cipete Selatan

– 8 grudnia 2017 r. – koncert w Bandungu o godz. 20.30 w TP Jazz

Jl. Gatot Subroto 83, Bandung

Planowane są także koncerty na Bali oraz w Yogjakarcie, o czym w terminie późniejszym.

Linki do chińskich koncertów projektu :

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*