Wiadomości z Indonezji / UFO po indonezyjsku czyli Zjawy z Jawy.

 

Miniony weekend przyniósł ciekawe wydarzenia dla indonezyjskich UFO – logów. W miejscowości Seman na Jawie Centralnej odnotowano pierwsze w IndonezjiPiktogramy.Piktogramy zwane inaczej „kręgami zbożowymi” rozsławiły onegdaj w całej Polsce kujawsko pomorskie Wylatowo.

Zjawisko odnotowywania regularnych kształtów odciśniętych w zbożu znane jest natomiast (nauce) i nie tylko już od lat 70-tych ubiegłego wieku.

Sceptycy przypisują te dzieła – pracy rąk ludzkich, UFO entuzjaści zaś (jak się nie trudno domyśleć) przybyszom z innych planet.

Kręgi doczekały się nawet filmowej ekranizacji w obrazie z Mel Gibsonem– „Znaki”.

Od minionego weekendu Indonezja może także pochwalić się swoim własnym „lądowiskiem” pojazdów przybyszów rodem z kosmosu.

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Sleman niedaleko Yogyakarta na Jawie,nieznani sprawcy” odcisnęli na polach ryżowych regularne kręgi o promieniu 70 metrów.

Kręgi znalazł wieśniak Ngadiran którego pole nawiedziło i zdewastowało tajemnicze nocne Tornado.

Policja zabezpieczyła uprawy Pana Ngadirana by uniknąć całkowitego zadeptania ryżu przez tłumnie ściągających w tę okolice, poszukiwaczy sensacji i miłośników UFO.

Ciekawy jest natomiast dodatkowy fakt, iż Instytut Meteorologii z Yogyakarty nie odnotował w okolicy Sleman wiatrów Tornado podobnych w czasie minionych kilku dni.

Co więcej, zdaniem ekspertów z tego samego Instytutu, tornado nie odciska kręgów a jedynie charakterystyczny dla siebie inny ślad.

Czyżby więc UFO lub Zjawy z Javy J

 

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*