Wiadomości Indonezja / Małe Wyspy Sundajskie – Park Narodowy Komodo : Jak Komodo może zostać nowym cudem świata.

 

Były wiceprezydent Republiki Indonezji Jusuf Kalla wpadł na pomysł jak wygrać dla Parku Narodowego Komodo tytuł jednego z siedmiu nowych światowych cudów natury N7WN.Pretendujący do miana „Nowego Cudu Świata” Park Narodowy Komodo zyskał nowego agitatora. Były Vice prezydent Republiki Indonezji Jusuf Kalla podał ostatnio receptę na wygranie międzynarodowego głosowania w trwającym wciąż plebiscycie.

Zdaniem Kalla głosowanie, które odbywa się drogą wiadomości tekstowych sms może zostać zdominowane przez indonezyjskich posiadaczy telefonów komórkowych.

Jak zauważył były vice prezydent w Indonezji jest ponad 150 milionów telefonów komórkowych więc wystarczy częściowa mobilizacja raptem 25 z pośród nich by zwyciężyć w prowadzonym do 11tego listopada konkursie.

Zdaniem polityka sukces taki może przyczynić się do szybkiego wzrostu popularności Parku Narodowego pobliskiej wyspy Flores oraz wpłynąć na rozwój turystyki i gospodarki w tej jednej z biedniejszych prowincji całego indonezyjskiego archipelagu.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*