Wiadomości Indonezja / Jawa – Góra Salak : Oficjalny komunikat w sprawie katastrofy rosyjskiego Sukhoi Superjet 100

Według komunikatu z minionego tygodnia, nikt z pasażerów lotu pokazowego Sukhoi nie przeżył katastrofy. Mimo, iż od katastrofy samolotu pasażerskiego Sukhoi minęło już tyle dni, akcja poszukiwania ofiar oraz ich identyfikacja trwa i potrwa jeszcze jakiś czas.

Tym nie mniej na podstawie uszkodzeń samolotu jak również warunków pogodowych panujących w okolicy góry Salak poinformowano, iż nie ma realnych szans by ktokolwiek katastrofę samolotu przeżył.

Jednak zarówno rodziny osób znajdujących się na pokładzie podczas tego feralnego lotu a których nie odnaleziono do tej pory, oraz oddziały ratownicze i poszukiwawcze w rejonie katastrofy, wciąż liczą na cud i nie przestają przeczesywać dżungli na zboczach zabójczej góry.

Po dziesięciu dniach od tragicznego wypadku lotniczego, służbom poszukiwawczym udało się odnaleźć 37 ofiar spośród 45 pasażerów rosyjskiego pasażerskiego Sukhoi.

Na pokładzie samolotu konstrukcji Pawła Suchoja, prezentowanego podczas lotu pokazowego nad indonezyjską wyspą Jawą, znajdowało się 35 obywateli Indonezji, 8 Rosjan, jeden obywatel USA oraz jeden Francuz.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*