Wiadomości Indonezja / Jawa – Dżakarta: Tragiczny wypadek w centrum stolicy Indonezji.


Przebadano kobietę prowadzącą samochód osobowy, który we niedzielę rano wjechał w tłum ludzi na stołecznej ulicy. Sprawczyni prowadziła auto pod wpływem meta amfetaminy.W miniona niedzielę w stolicy Indonezji Dżakarcie doszło do najtragiczniejszego w ciągu ostatnich kilku lat wypadku drogowego. Rozpędzony samochód osobowy wjechał w tłum ludzi na chodniku. Żniwo brawurowej jazdy okazało się tragiczne. Śmierć na miejscu zdarzenia poniosło dziewięć osób a kilka następnych wciąż przebywa w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie co od razu nasunęło podejrzenia, iż kierowca wraz z osobami towarzyszącymi wracali z weekendowej imprezy.

Teorię potwierdziły zakończone wczoraj badania. Kobieta kierująca pojazdem znajdowała się pod wpływem meta amfetaminy zwanej powszechnie jako „shabu shabu” oraz popularnej w klubach nocnych Dżakarty – ecstasy. Dodatkowo wszyscy pasażerowie samochodu znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Krew niewinnych osób na rękach sprawczyni czyni ją jeszcze bardziej winną biorąc pod uwagę, iż prowadziła ona samochód bez posiadanego ważnego prawa jazdy.

Kobieta przyznała się do winy i wraz z osobami jadącymi razem z nią niedzielnego poranka przebywa w policyjnym areszcie.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*