Wiadomości Indonezja / Java – Bali – 26-ty finał WOŚP w Indonezji już za dwa dni!!

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Indonezji odbędzie się na Bali

Data: 13 stycznia 2018

Miejsce: Villa Shanti Sanur, Bali  vilashantihotel.com/location.php

Mapa: https://goo.gl/maps/v7bpZuJpugF2

Start: 17:00  Wejście: 300.000 IDR

Zapraszamy serdecznie na 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Indonezji. Tym razem gramy na Bali ! Mamy nadzieję, że klimat i atmosfera rajskiej wyspy sprawi, że zagramy na całego !

W tym roku głównym celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W większości oddziałów neonatologicznych sprzęt od Orkiestry stanowi podstawę nowoczesnego wyposażenia. Orkiestra prowadzi też na co dzień ogólnopolskie programy medyczne, których celem jest wsparcie zdrowotne noworodków – Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków, Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaków oraz Program Nieinwazyjnego Wspomagania Oddechu u Noworodków.

Chcemy, aby finał na Bali był równie atrakcyjny jak w pozostałych miejscach na całym świecie. Przygotowujemy liczne atrakcje jak światełko do nieba, pokaz tańców, licytacje na których kupić będzie można naprawdę unikalne rzeczy.

W związku z dużą różnicą czasu gramy jeden dzień wcześniej tak, aby relacja z naszego finału mogła zostać puszczona podczas finału w Warszawie 14.01

W cenie biletu wstępu – kolacja w formie bufetu, wszystkie atrakcje, światełko do nieba, free flow woda mineralna, kawa herbata, 1 x soft drink.

Pokażmy jak grają Polacy w Indonezji !

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*