Saya Indonesia - Saya Pancasila

Dzisiaj Indonezja po raz pierwszy w swojej 72-u letniej historii, obchodzi uroczyście święto Pancasila. Rok temu, urzędujący prezydent Joko Widodo (Jokowi) ogłosił całej Republice, iż od roku 2017-tego, pierwszy czerwca, będzie zawsze dniem wolnym od pracy, świętem narodowym, na cześć ideologii założycielskiej państwa zawartej właśnie w Pancasila. Więcej »

Archipelag Znikających Wysp

Miło nam podzielić się z Wami wiadomością, iż od dzisiaj w księgarniach Empik oraz wszystkich innych dobrych księgarniach na terenie Polski można już nabyć książkę „Archipelag Znikających Wysp”. Książkę napisali Piotr Śmieszek i Sergiusz Prokurat a wydało wydawnictwo Bezdroża, którego miłośnikom przygód przedstawiać chyba nie trzeba. Więcej »

Nowy Przewodnik wydawnictwa Bezdroża

W dniu dzisiejszym na polskim rynku wydawniczym pojawia się nowy Przewodnik, obejmujący swoją treścią najbardziej popularną część wielkiego Archipelagu wysp Indonezji. Więcej »

Indonezyjski pierwiosnek na polskim Woodstock

W Kostrzynie nad Odrą rozpoczął się właśnie polski festiwal Woodstock. W tegorocznej 23-ej już edycji publiczność będzie miała okazję pierwszy raz posłuchać rock’a z archipelagu. Więcej »

Wiadomości Indonezja / Moluki – Morotai : Pomóż dzieciom z wyspy Morotai.

„Rotary Club” Warszawa Józefów oraz społeczność „Help Morotai” realizują projekt pomocy dla dzieci z wiosek na wyspie Morotai w Indonezji. Obecnie Rotary Warszawa Józefów zbiera fundusze jako tzw. wkład własny, który ma w przyszłości zaowocować ubieganiem się o grant z funduszy „Rotary International”. Więcej »

 

Wakacje w Indonezji

Dla tych z Was, którzy poza czysto akademickimi zainteresowaniami największym archipelagiem świata, planują wypad na którąś z tutejszych 17 tysięcy wysp i wysepek, proponujemy najlepsze indonezyjskie wakacje.

Nasi partnerzy to najbardziej doświadczeni znawcy indonezyjskich klimatów od Sumatrzańskiego Aceh po papuaski Puncak Jaya.

Aktywnie, stacjonarnie, na plaży, na wodzie i pod wodą i tak jak tylko tego zapragniesz, ale zawsze przede wszystkim z największym naciskiem na Twoją satysfakcję i zadowolenie.

Jedna odpowiedz do Wakacje w Indonezji

  1. Piotr says:

    Wybieram sie do Indonezji (ląduje na Bali) na dobre 3 tygodnie lipca. Interesuje mnie pobyt łaczony, zwiedzanie, aktywny wypocxzynek i relaks. Czy moglibyście Państwo zaproponować jakiś schemat takiego rodzinnego wypoczynku – 5 osób (2+3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*