Saya Indonesia - Saya Pancasila

Dzisiaj Indonezja po raz pierwszy w swojej 72-u letniej historii, obchodzi uroczyście święto Pancasila. Rok temu, urzędujący prezydent Joko Widodo (Jokowi) ogłosił całej Republice, iż od roku 2017-tego, pierwszy czerwca, będzie zawsze dniem wolnym od pracy, świętem narodowym, na cześć ideologii założycielskiej państwa zawartej właśnie w Pancasila. Więcej »

Archipelag Znikających Wysp

Miło nam podzielić się z Wami wiadomością, iż od dzisiaj w księgarniach Empik oraz wszystkich innych dobrych księgarniach na terenie Polski można już nabyć książkę „Archipelag Znikających Wysp”. Książkę napisali Piotr Śmieszek i Sergiusz Prokurat a wydało wydawnictwo Bezdroża, którego miłośnikom przygód przedstawiać chyba nie trzeba. Więcej »

Nowy Przewodnik wydawnictwa Bezdroża

W dniu dzisiejszym na polskim rynku wydawniczym pojawia się nowy Przewodnik, obejmujący swoją treścią najbardziej popularną część wielkiego Archipelagu wysp Indonezji. Więcej »

Ramadhan ad 2017 alias 1438 H rozpoczęty !!!

W miniony weekend muzułmanie na całym świecie a więc także na archipelagu, rozpoczęli postny miesiąc Ramadan. Bulan Suci czyli święty miesiąc jak inaczej zwą indonezyjscy wyznawcy Mahometa, miesiąc umartwiania i oczekiwania na święta Idul Fitri potrwa w tym roku od 26-tego maja do 24-tego czerwca. Więcej »

Om Telolet Om!

Indonezyjską Javę ogarnęła trzy miesiące temu dziwna moda polegająca na prowokowaniu przez grupki młodzieży, kierowców autobusów do frywolnego korzystania z klaksonów swoich wielkich pojazdów. Więcej »

 

Wakacje w Indonezji

Dla tych z Was, którzy poza czysto akademickimi zainteresowaniami największym archipelagiem świata, planują wypad na którąś z tutejszych 17 tysięcy wysp i wysepek, proponujemy najlepsze indonezyjskie wakacje.

Nasi partnerzy to najbardziej doświadczeni znawcy indonezyjskich klimatów od Sumatrzańskiego Aceh po papuaski Puncak Jaya.

Aktywnie, stacjonarnie, na plaży, na wodzie i pod wodą i tak jak tylko tego zapragniesz, ale zawsze przede wszystkim z największym naciskiem na Twoją satysfakcję i zadowolenie.

Jedna odpowiedz do Wakacje w Indonezji

  1. Piotr says:

    Wybieram sie do Indonezji (ląduje na Bali) na dobre 3 tygodnie lipca. Interesuje mnie pobyt łaczony, zwiedzanie, aktywny wypocxzynek i relaks. Czy moglibyście Państwo zaproponować jakiś schemat takiego rodzinnego wypoczynku – 5 osób (2+3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*