Targi europejskich szkół wyższych

W tym roku po raz dziewiąty już Indonezję odwiedzą przedstawiciele ponad 100 uczelni wyższych z całej Europy, by zaprezentować się swoim nowym, potencjalnym studentom z Republiki Indonezji. Tegoroczna edycja targów uczelnianych odbędzie się w dwóch jawajskich miastach Dżakarcie i Yogyakarcie oraz w Palembang na Sumatrze. Więcej »

Archipelag Znikających Wysp

Miło nam podzielić się z Wami wiadomością, iż od dzisiaj w księgarniach Empik oraz wszystkich innych dobrych księgarniach na terenie Polski można już nabyć książkę „Archipelag Znikających Wysp”. Książkę napisali Piotr Śmieszek i Sergiusz Prokurat a wydało wydawnictwo Bezdroża, którego miłośnikom przygód przedstawiać chyba nie trzeba. Więcej »

Nowy Przewodnik wydawnictwa Bezdroża

W dniu dzisiejszym na polskim rynku wydawniczym pojawia się nowy Przewodnik, obejmujący swoją treścią najbardziej popularną część wielkiego Archipelagu wysp Indonezji. Więcej »

Wulkan Agung : Kolejne wyciszenie ?!?

Ostatnie dwa dni zapisały się w balijskich kronikach stosunkowo „groźnie”, zapowiadając gwałtowną eskalacje sytuacji wokół „trwającej” od dwóch miesięcy, pełzającej erupcji największego wulkanu na turystycznej, rajskiej wyspie bogów. Więcej »

Wiadomości Indonezja / Moluki – Morotai : Pomóż dzieciom z wyspy Morotai.

„Rotary Club” Warszawa Józefów oraz społeczność „Help Morotai” realizują projekt pomocy dla dzieci z wiosek na wyspie Morotai w Indonezji. Obecnie Rotary Warszawa Józefów zbiera fundusze jako tzw. wkład własny, który ma w przyszłości zaowocować ubieganiem się o grant z funduszy „Rotary International”. Więcej »

 

Galerie

W zakładce „Wyspiarskie Galerie” sukcesywnie prezentować będziemy Wam albumy zdjęć z różnych, mniej lub bardziej znanych wysp i wysepek Archipelagu Indonezyjskiego.

Mamy nadzieję, że w tych z Was którzy myślą o Indonezyjskich wakacjach albumy nasze przechylą szalę wątpliwości na zdecydowane TAK.

Tych którzy tu byli z przyjemnością zabieramy w podróż sentymentalną, a może odkrywamy dla nich „nieodkryte” i dajemy tym samym impuls do powtórnych odwiedzin.

Także wszystkim innym, sympatykom fotografii i miłośnikom egzotycznych krajobrazów i typów ludzkich – życzymy przyjemności w przeglądaniu naszych foto galerii.

Zespół YLD

INDONEZJA od A do Z

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*