Certyfikat Halal na wszystko

Absurdy prawne proponowane przez twardogłowych islamistów w Indonezji osiągają swoje kolejne szczyty. Zwolennicy bezkompromisowej polityki wyznaniowej, zmierzającej (niestety) małymi krokami w kierunku indonezyjskiego szariatu, podnoszą głowy coraz wyżej i coraz głośniej domagają się rozwiązań ograniczających szeroko rozumianą „wolność”, narzucających jedyny słuszny (ich) punkt widzenia. Więcej »

Archipelag Znikających Wysp

Miło nam podzielić się z Wami wiadomością, iż od dzisiaj w księgarniach Empik oraz wszystkich innych dobrych księgarniach na terenie Polski można już nabyć książkę „Archipelag Znikających Wysp”. Książkę napisali Piotr Śmieszek i Sergiusz Prokurat a wydało wydawnictwo Bezdroża, którego miłośnikom przygód przedstawiać chyba nie trzeba. Więcej »

Nowy Przewodnik wydawnictwa Bezdroża

W dniu dzisiejszym na polskim rynku wydawniczym pojawia się nowy Przewodnik, obejmujący swoją treścią najbardziej popularną część wielkiego Archipelagu wysp Indonezji. Więcej »

Nowy indonezyjski nabytek gdańskiej Lechii.

Trzy dni temu Lechia Gdańsk oficjalnie potwierdziła podpisanie kontraktu z pierwszym w historii indonezyjskim piłkarzem, młodym zawodnikiem z Sumatry, który zagra w polskiej ekstraklasie. Więcej »

Trudne warunki na morzu balijskim

Z okazji obchodów 100-lecia niepodległości, polscy artyści rozjechali się po całym świecie by promować nasz kraj, jak globus długi i szeroki. Więcej »

 

Galerie

W zakładce „Wyspiarskie Galerie” sukcesywnie prezentować będziemy Wam albumy zdjęć z różnych, mniej lub bardziej znanych wysp i wysepek Archipelagu Indonezyjskiego.

Mamy nadzieję, że w tych z Was którzy myślą o Indonezyjskich wakacjach albumy nasze przechylą szalę wątpliwości na zdecydowane TAK.

Tych którzy tu byli z przyjemnością zabieramy w podróż sentymentalną, a może odkrywamy dla nich „nieodkryte” i dajemy tym samym impuls do powtórnych odwiedzin.

Także wszystkim innym, sympatykom fotografii i miłośnikom egzotycznych krajobrazów i typów ludzkich – życzymy przyjemności w przeglądaniu naszych foto galerii.

Zespół YLD

INDONEZJA od A do Z

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*